Diskusiou k demokracii – séria politických diskusií naživo v Trnave

Demokracia je politické zriadenie, v ktorom ľud vládne ako celok. Rozhodovať spoločne o kľúčových témach bez diskusie nie je možné! V rámci Diskusie k demokracii prinášame priestor pre otvorenú diskusiu na celospoločenské témy.

Krátke predstavenie nás moderátorov diskusie:

🎙 Marek Polonec
Študoval ekonómiu a psychológiu v Bratislave, 15 rokov podniká v hoteliérstve a v realitnom obchode. Venuje spoluorganizovaniu hudobných podujatí a kulturneho života v Trnave, je členom kultúrnej komisie mestského zastupiteľstva Mesta Trnava a Trnavskej hudobnej spoločnosti. Je krajským koordinátorom politickej strany SPOLU – Občianska demokracia pre Trnavský kraj.

🎙 Stanislav Vančo
Vyštudoval Vojenskú leteckú školu v Košiciach a 9 rokov slúžil ako profesionálny letec vo Vzdušných silách ČSFR a SR. Ďalších 9 rokov pracoval na Úrade medzinárodnej policajnej spolupráce, kde sa venoval futbalovému vandalizmu a medzinárodnej spolupráci, zúčastnil sa policajnej mierovej misie ako inštruktor. Pracoval na leteckom úrade v oblasti leteckých predpisov. V súčasnosti je riaditeľom bezpečnosti Slovenskej pošty, a.s. Je krajským šéfom politickej strany Sloboda a solidarita pre Trnavský kraj a členom tímu obrana a bezpečnosť a spolutvorcom programu SaS v tejto oblasti.

https://www.youtube.com/watch?v=pz5lRxR5FOM

https://www.youtube.com/watch?v=m7FiJ4llTA4
https://www.youtube.com/watch?v=AFk6mnynuh8